Perimeetri valve

Territoorium valvesüsteemides kasutatakse perimeetri valvesüsteeme. Valvesüsteemi keskseade saab teavituse liikumuisanduritelt. AS Salalux pakkuvad Forteza perimeetri valveseadmed, mis kasutavad mikrolaineid. Seetõttu on seadmed infrapuna seadmetest häirekindlamad ja ei lähe vihma, lume, udu, äikese, väiksemate loomade ja taimede peale häiresse.

Foto nr.25 Forteza FMW ja Forteza 200 seadmed

Forteza FMW ja Forteza 200 seadmed valvesüsteemiks on mõeldud objekti perimeetri valvamiseks (Foto nr.___ Forteza FMW ja Forteza 200 seadmed). Alarm käivitub enne valvatava objektini jõudmist. Süsteem koosneb saatjast ja vastuvõtjast, mille vahel on elektromagnetväli. Kaitsealasse sisenemisel muutuvad seadmetevahelise magnetvälja omadused ja käivitub häire.Seadmed sobivad kasutamiseks tehaste, ladude, lennujaamade, autoparklate, ehitusplatside ja eravalduste valvamiseks.

Foto nr.26 Forteza Fonar

Forteza Fonar aialampidesse mõeldud valvesüsteemid koosnevad saatjast ja vastuvõtjast (vt. Foto nr.____ Forteza Fonar ), mille vahel on elektromagnetväli. Kaitsealasse sisenemisel muutuvad seadmetevahelise magnetvälja omadused ja käivitub häire.Seadmed sobivad kasutamiseks koduhoovides, elurajoonides ja teistes kohtades, kus seadme peitmine on tähtis.

ALLIKAS: AS SALALUX tooted ja teenused